Dūhų Filtras

Privatumo politika

Gindami savo vartotojų privatumą, duhufiltras.lt žemiau viešai skelbia sistemoje naudojamus informacijos rinkimo ir platinimo metodus.

1. Kai kuriuos duomenis, Jums prisijungiant prie duhufiltras.lt sistemos, mūsų serveriai surenka automatiškai. Šią informaciją fiksuoja daugelio interneto svetainių serveriai. Tai jūsų IP adresas, naršyklės tipas, operacinė sistema, prisijungimo laikas ir data, sistemos dalis, kurioje lankėtės, internetinio puslapio iš kurio prisijungėte adresas. Šie duomenys bus naudojami statistikos analizei, siekiant kuo geriau tenkinti Jūsų poreikius. Administruodami sistemą bei atlikdami interneto serverių darbo diagnostiką, duhufiltras.lt gali naudoti sistemos lankytojų kompiuterių IP adresus. IP adresas taip pat gali būti panaudotas identifikuojant vartotojo kompiuterį ir renkant plačią demografinę informaciją.

2. Naudodami naršyklės slapukus galime pateikti specialiai vartotojų interesams pritaikytą turinį ir išsaugoti jų apsilankymų sistemoje istoriją. Tai yra plačiai naudojama praktika, kurios laikosi absoliučios daugumos visame pasaulyje veikiančių interneto serverių administratoriai. Naršyklės slapukas yra nedidelis failas, saugomas jūsų kompiuteryje. Mūsų sistema nenaudoja nuolatinių slapukų. Mūsų sistema naudoja tik laikinus slapukus, vadinamus sesijomis, kurie ištrinami uždarius naršyklę. Yra ir daugiau slapukų, kuriuos tvarko trečioji šalis, pvz., „Google Analytics“, kurių politika aprašyta šiame dokumente žemiau.

3. duhufiltras.lt sistemoje pateikiamose formose lankytojų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją (pavyzdžiui, nurodyti vardą). Šie duomenys naudojami tik rezultatų atvaizdavimo tikslais ir daugiau niekur kitur nenaudojami.

4. Mes nuolat tobuliname interneto svetainę ir siekiame, kad naudotis duhufiltras.lt būtų kuo paprasčiau ir patogiau. Tam turime žinoti, kokia informacija labiausiai domina mūsų svetainės lankytojus, iš kurių miestų mūsų svetainė lankoma, kiek dažnai lankytojai prisijungia, kokią naršyklę naudoja, kokiu svetainės turiniu domisi, kokiuose įrenginiuose svetainė skaitoma ir panašiai. Šią informaciją renkame naudodami „Google Analytics“ įrankius, kurie leidžia fiksuoti ir analizuoti, kaip svetainės lankytojai naudojasi svetaine. Jeigu pageidaujate, kad „Google Analytics“ įrankiai nefiksuotų informacijos apie Jūsų naršymą internete, galite panaudoti „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės papildinį.

5. duhufiltras.lt sistemoje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. duhufiltras.lt nėra atsakinga už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo metodus.

6. Apie duhufiltras.lt sistemos vartotojus surinkti duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Pagal savo pasirašytus duomenų apsaugą apibrėžiančius susitarimus, duhufiltras.lt darbuotojai yra raštiškai įsipareigoję trečiosioms šalims neatskleisti ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos apie sistemos vartotojus, įskaitant ir duhufiltras.lt sistemos vartotojus. duhufiltras.lt sistemos vartotojų duomenis sauganti duomenų bazė yra apsaugota nuo neleistinos prieigos per kompiuterinius tinklus.

7. Visus surinktus asmeninius duomenis Jums ištrynus paskyrą Jūsų asmeniniu prašymu duhufiltras.lt panaikins. Negavus prašymo, Jūsų duomenys liks sistemoje.

8. Jei dėl šio privatumo politikos aprašymo ar duhufiltras.lt sistemos lankomumo duomenų rinkimo ir naudojimo metodų Jums iškiltų klausimų, maloniai prašome susisiekti su sistemos kūrėju.